- SŁÓW KILKA O MOIM SALONIE -

lapki

Psy moją pasją były od zawsze. Jako 10 latka przekonałam rodziców i w domu zagościł pudel, w 2000 roku brat sprawił sobie mastiffa angielskiego i zaraził nas pasją do wystaw. Dlatego w 2003 roku, po odejściu ukochanego Filuta, kupiłyśmy pierwszego sznaucerka i namówiłam mamę na założenie hodowli psów rasowych. Od tego czasu zajmuję się ich strzyżeniem, trymowaniem, codzienną ich pielęgnacją, ciągle się ucząc i pogłębiając swoją wiedzę.

Pomysł powstania salonu Belina wziął się z mojego życia codziennego, skoro tyle lat zajmuję się swoimi psami i psami znajomych, skoro jest to moją pasją, dlaczego nie przerodzić tego w swój zawód? Przecież nic nie cieszy nas, miłośników psów i kotów bardziej, niż widok uśmiechniętej psiej czy kociej mordki, z zadbaną, czystą i lśniącą sierścią 🙂

Wychodząc  naprzeciw Państwa oczekiwaniom  oferuję usługi przy użyciu najwyższej jakości sprzętu groomerskiego  i  kosmetyków najwyższej klasy hiszpańskiego producenta PSH oraz polskiego Botaniqa, które sprawią, aby Państwa pupil  wyglądał pięknie i budził zachwyt. Nie ma znaczenia czy piesek jest rasowy czy wielorasowy, czy ma 4 miesiące czy 14 lat, czy pochodzi z hodowli czy ze schroniska  –  wszystkie one muszą być piękne i cieszyć nas swoim wyglądem.

Salon mieści się na ulicy Hrubieszowskiej 17A, ok 300 m od centrum handlowego Ster, Castoramy, w pobliżu Biedronki i Lidl’a, także w oczekiwaniu na ostrzyżenie pieska możecie się Państwo ewentualnie wybrać na kawę czy zakupy.

Zapraszam serdecznie.

- Wybierz jeden z pakietów usług i zagwarantuj swojemu zwierzakowi jeszcze więcej radości -

OFERTA